AnasayfaHakkımızdaHizmetlerimizZararlı Haşerelerİletişim
Çankaya İlaçlama
böcek ilaçlama kızılay-ankara
Böcek İlaçlama Çayyolu
Böcek İlaçlama Çankaya
Böcek İlaçlama Dikmen
Böcek İlaçlama Gaziosmanpaşa
Ayrancı Böcek İlaçlama
Balgat Böcek İlaçlama
Apartman İlaçlama Ankara-0312-3116611
Böcek İlaçlama Ankara Dikmen
En Etkili ve En Garantili Böçek/Haşere ile Mücadele Ankara
Keçiören İlaçlama
Arı İlaçlama Ankara 03123116611
Ağaç İlaçlama Ankara 03123116611
Ankara Akrep İlaçlama 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara 03123116611
Ankara Böcek İlaçlama Firmaları 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Fiyat 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Yeni Mahalle 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Keçiören
Fare İlaçlama
İlaçlama Firmaları Ankara Keçiören
Keçiören Ev İş Okul İlaçlama Hizmetleri
Ankara Keçiören İlaçlama Firması 0312 3116611
fare ilaçlama yöntemleri
Fare ilaçlama Ankara
Fare İlaçlama Şirketleri Ankara
Çankaya Fare İlaçlama
Fare İlaçlama Hakkında Merak Ettikleriniz!
Lağım Faresi İlaçlama Ankara-0312-3116611
Ankara Böcek İlaçlama
Ankara Böcek İlaçlama 0312 311 6611
Böcek İlaçlama Ankara 0312 311 66 11
Ankara Batıkent Böcek İlaçlama
Arı İlaçlama Ankara 0312 3116611
Mamak Böcek İlaçlama Ankara
Ağaç İlaçlama Ankara
Akrep İlaçlama Ankara
Böcek İlaçlama Ankara Sincan

Böcek İlaçlama Ankara Yeni Mahalle 03123116611

Böcek İlaçlama Ankara Yeni Mahalle

 

 Böcek ilaçlama Ankara Yenimahalle siz değerli müşterilerimiz için fiyatları uygundur. Böcek ilaçlama Ankara Yenimahalle çalışanları son derece titiz ve işine önem veren çalışanlardır. Böcek ilaçlama Yenimahalle Ankara etkili mücadele yöntemleri ile tüm böcek ve haşerelerden kurtulabilirsiniz. Böcek ilaçlama Ankara Yenimahalle kaliteli bir hizmet size sunar. Böcek ilaçlama Ankara Yenimahalle ilaçlarımız güvenilir olmakla beraber Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Böcek İlaçlama Ankara Yenimahalle profesyonel çalışanlar ile çalışmaktadır. Ankara' nın tüm ilçe ve semtlerine böcek ilaçlama servisimiz vardır. Bize 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Alo Böcek hattı 0312 311 66 11 Ankara.

Böcek ilaçlama Ankara Yenimahalle olarak her türlü haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bunları başlık altına alacak olursak:

Konut İlaçlama Hizmetleri
Ticari hizmetler
Yapışkan Lambalar
Sera İlaçlama
İşyeri İlaçlama
Sinek Tutucu Cihazlar
Dezenfeksiyon
Hamam Böceği İlaçlama
Tahta Kurdu ilaçlama
Kalorifer Böceği ilaçlama
Tahta Kurusu ilaçlama
Kene İlaçlama
Pire ilaçlama
Güve ilaçlama
Sinek İlaçlama
Kara Fatma ilaçlama
Kırık Ayak İlaçlama
Ağaç Kurdu ilaçlama
Sivri Sinek ilaçlama
Akrep ilaçlama
Örümcek İlaçlama
Arı ilaçlama
Bit ilaçlama
Karınca ilaçlama
Fare İlaçlama
Sıçan İlaçlama

HİZMET VERDİĞİMİZ ANKARA İLÇELERİ:

Yenimahalle , Keçiören, Altındağ, Sincan, Çankaya, Mamak, Kazan, Gölbaşı, Etimesgut, Polatlı, Çayyolu, Beşevler, Kızılay, Batıkent, Demetevler, Ostim, Gimat ve diğer Ankara’ nın tüm semtleri ve ilçeleri

Kokulu ilaçlar ölmesi zor olan böcek için kullanılan ilaçlardır. Bu ilaçlar sıvı ilaçlar olup su içerikli kullanılan ilaçlardır. Kokulu ilaçlar genellikle birkaç ilacın karışımından oluşur.
Kokulu ilaçlar çok keskin kokusu olduğundan ve etkisinin yüksek olmasından dolayı her haşere için rahatlıkla uygulanabilir. Kokusuz ilaçlar ile ölmesi çok zor olan haşereler bu ilaçlar ile çok daha etkili mücadele edilir. Kokulu ilaçlama jel ve benzeri ilaçlar ile kokusuz ilaçların etki gösteremediği alanlarda kullanılır.
Kokulu ilaçlama sırasında mutlaka ilaçlanan alan 6 saat terk edilmeli ve ilaçlama esnasında asla ilaçlar solunmamalı. Aksi takdirde insanı zehirleyebilir. Kokulu ilaçların yapıldığı ortamda kalan her ne canlı olursa olsun mutlaka ölür. Bu canlı ister hayvan ister insan isterse haşere olsun fark etmez. Kokulu ilaçlama sonrası mutlaka ilaçlanan ortam 2 saat havalandırılmalı.
Kokulu ortama maruz kalan insan direk açık havaya çıkartılmalı ve zaman kaybetmeden doktora başvurulmalı.
İlaçlama yapan firmalar mutlaka sağlık bakanlığı bünyesinde olan firma olması gerekir. Firmamız bu konuda gereken tecrübe ve ilgiye sahip olup size en güvenilir ve sağlıklı şartlarda hizmet vermektedir.
Kokulu ilaçlamalarda küçük çocuk ve bebek eşyaları mutlaka kontrol altına alınmalı, çocukların ve bebeklerin vücutları çok hassastır.
Kokulu ilaçların asla gıda malzemesine bulaşmaması gerekir.
Kokulu ilaçlar ile ilaçlama yapıldığı zaman evde evcil hayvanları dışarı çıkarmak gerekir.KOKULU İLAÇLAMA İLE ALAKALI SIKÇA SORULAN SORULAR:

Kokulu ilaçlar insan sağlığı için tehlikelidirler. Solunduğu zaman veya bu ilaçlar insanın gıdalarına bulaştığı zaman insanı zehirler bunun için ilaçlama yapılan alanda gerekli önlemler ilaçlama öncesi ve sonrasında alınmalıdır.
Kokulu ilaçlar, ölmesi zor olan haşereleri ilaçlamada kullanılır. Bu ilaçlama haşere görüldüğü anda ve istenilen zaman yapılır. İlaçlama firması olarak haftanın 7/24 ilaçlama konusunda hizmet vermekteyiz.
Kokulu ilaçlama sırasında evler ve iş yerleri minimum 4 saat kadar kapalı olması gerekir ve kokulu ilaçlama sonrası 1 – 2 saat kadar ilaçlanan mekanlar havalandırılmalı.
Kokulu ilaçlar su karışımı ile hazırlanan ilaçlardır. Kokulu ilaçlama olarak son sistem alet ve ekipman ile yapmaktayız. Kokulu ilaçlama haşere gurubunun görüldüğü tüm alanlara uygulanır.
Kokulu ilaçlar ölmesi zor olan haşereler için kullanıldığında dolayı her zaman kullanmak doğru değildir. Kokusuz ilaçlar ve jel ilaçların etkisiz olduğu durumlarda devreye sokulmalıdır.

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanmaktadır. Kokusuz ilaçlama, ofislerinizde evlerinizde çalışma yaşam alanlarında saatlerinizde de uygulanabilir. Kokusuz ilaçlama isminin aksine etkili bir ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlama insanların toplu kullanım alanlarında uygulanacak en doğru ilaçlama yöntemlerinin başında gelmektedir. İlaçlama servisi; ilaçlama işi yapan yetki belgeli ilaçlama birimlerine denmektedir. Kokusuz ilaçlar yapılması esnasında camlar kapatılmalı ve en az yarım saat içerden uzak durmakta fayda vardır. Kokusuz ilaçlar diğer ilaçlar gibi gıda maddesine temas etmemeli. İlaçlamaya gelen kişiden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalı. Kokusuz ilaçlar her haşere gurubu için önerilmez çünkü bazı zor ölen haşerelerden pire, tahta kurdu ve tahtakurusu için kullanılmaz. İlaç çeşidi ne olursa olsun mutlaka hazırlanan ilaçlar ziraat mühendisi kontrolünde olmalı. Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan tabak ve çanak gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması gerekir.
Kokusuz ilaçlamada ilaçlanan yerleri terk etmeye gerek yoktur fakat tedbir açısından yarım saat terk edilse daha sağlıklı olur. Çünkü kokusuz ilaçlamada insanlar ilaçları solarsa herhangi bir zehirleme yapmaz ve öldürmez fakat solunmazsa daha iyi olur.
İnsanların bu ilacı solumasında herhangi bir şekilde zararı yoktur. Yine de bu ilaçların solunmamasında fayda vardır. Fakat kokusuz ilaçlamada ilaçlar gıdalara temas ederse gıdaları bozar ve mutlaka gıdalar atılmalı ve tüketilmemeli. Aksi takdirde bu ilaçlar insanları zehirler.

Kokusuz ilaçlama yapılan alanları kapatmaya veya terk etmeye gerek yoktur ama yine de ilaçlama esnasında yarım saat veya 1 saat ilaçlanan ortamda bulunmamak en uygun olanıdır.

İnsanlar yaşadığı alanları ister ilaçlatırsın ister ilaçlatmasın her gün mutlaka belli saatlerde havalandırmalı. Kokusuz ilaçlar ile yapılan ilaçlama sonrası mutlaka evlerimizi ve ilaçlanan alanı belli bir süre havalandırmada fayda vardır.
Kokusuz ilaçlama yapıldıktan sonra mutfaktaki tabak, çanaklar yıkanmalı ve evler veya ilaçlanan yerler yüzeysel temizlenmeli. Kokusuz ilaçlamada asla dip bucak yerler temizlenmemeli çünkü ilaçlar zaman içinde etkisini gösterir.

Evcil hayvanlar için zararlı değildir. Kokusu yoktur. Kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur. Evden ayrılmanız gerekmez. İlaçlama öncesinde hazırlık yapmanıza, ilaçlama sonrası içinde temizlik yapmanıza gerek yoktur. Uzun süre etkisini devam ettirir. Jel ilaçlamada ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür diğer böcekler bu ölüden beslenirler. Böylece o böceğin ölüsünü yiyen böceklerde ölür ve zincirleme olarak devam eder. Çevre ve insan sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Böcek ilaçlama esnasında kullanılan teçhizat ve donanım da tıpkı kullanılan kimyasal ve biyolojik maddeler gibi farklılık gösterebilir. Örneğin jel böcek ilaçlaması yapıldığında çoğunlukla şırınga aparatı ya da özel bir tabanca kullanılırken, püskürtme yöntemi ile ilaçlama yapıldığında az önce bahsettiğimiz pülverizatöre başvurulur.Ankara’da faaliyet gösteren böcek ilaçlama şirketleri birbirinden farklı fiyat skalaları ile hizmet vermektedirler. Ankara böcek ilaçlama fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteredursun; Böcek İlaçlama Ankara Yenimahalle firmamızın böcek ilaçlandırma fiyatlandırması kalite - performans açısından ideal bir dengeye oturtulmuştur. İşinin ehli, alanında uzman ve profesyonel kadrosu ile çalışan Böcek İlaçlama Ankara Yenimahalle, garantili böcek ilaçlama hizmetleri ile evinizi, iş yerinizi ya da dükkânınızı huzursuzluk yaratan haşere ve böceklerden arındırarak huzurlu yaşantınıza geri dönmenize yardımcı olur. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden yararlanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Ankara İlaçlama
Apartman İlaçlama Keçiören Ankara 03123116611
Böcek İlaçlama Batıkent
Böcek İlaçlama Demetevler
Böcek İlaçlama Yenimahalle
Böcek İlaçlama Ostim
Böcek İlaçlama Abidinpaşa
Böcek İlaçlama Kızılay
Böcek İlaçlama Firmaları Ankara
Böçek İlaçlama Ulus-Ankara
Böcek İlaçlama Fiyatları Ankara
Böcek İlaçlama Ankara Yenimahalle
Böcek İlaçlama Ankara Çankaya
Böcek İlaçlama Ankara Mamak
Böcek İlaçlama Ankara
Haşere İlaçlama Ankara
Ankara Yenimahalle İlaçlama Firmaları
Apartman İlaçlama Ankara
Ankara Bahçelievler Böcek İlaçlama 0312 311 6611
DİĞER BAŞLIKLAR
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Ankara Kombi Servisi
1,513672E-02 saniyede yüklendi