AnasayfaHakkımızdaHizmetlerimizZararlı Haşerelerİletişim
Çankaya İlaçlama
böcek ilaçlama kızılay-ankara
Böcek İlaçlama Çayyolu
Böcek İlaçlama Çankaya
Böcek İlaçlama Dikmen
Böcek İlaçlama Gaziosmanpaşa
Ayrancı Böcek İlaçlama
Balgat Böcek İlaçlama
Apartman İlaçlama Ankara-0312-3116611
Böcek İlaçlama Ankara Dikmen
En Etkili ve En Garantili Böçek/Haşere ile Mücadele Ankara
Keçiören İlaçlama
Arı İlaçlama Ankara 03123116611
Ağaç İlaçlama Ankara 03123116611
Ankara Akrep İlaçlama 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara 03123116611
Ankara Böcek İlaçlama Firmaları 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Fiyat 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Yeni Mahalle 03123116611
Böcek İlaçlama Ankara Keçiören
Fare İlaçlama
İlaçlama Firmaları Ankara Keçiören
Keçiören Ev İş Okul İlaçlama Hizmetleri
Ankara Keçiören İlaçlama Firması 0312 3116611
fare ilaçlama yöntemleri
Fare ilaçlama Ankara
Fare İlaçlama Şirketleri Ankara
Çankaya Fare İlaçlama
Fare İlaçlama Hakkında Merak Ettikleriniz!
Lağım Faresi İlaçlama Ankara-0312-3116611
Ankara Böcek İlaçlama
Ankara Böcek İlaçlama 0312 311 6611
Böcek İlaçlama Ankara 0312 311 66 11
Ankara Batıkent Böcek İlaçlama
Arı İlaçlama Ankara 0312 3116611
Mamak Böcek İlaçlama Ankara
Ağaç İlaçlama Ankara
Akrep İlaçlama Ankara
Böcek İlaçlama Ankara Sincan

HAŞERE İLAÇLAMA ANKARA


 
Ankara’nın tüm ilçelerinde haşere ile mücadele alanında hizmet veren Ankara böcek ilaçlama şirketimiz, Ankara ilaçlama şubesi ile 7/24 tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı açık ve kapalı alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.
Haşere İlaçlama Ankara şirketimizin Ankara'nın tüm ilçelerinde ilaçlama şubesi bulunmaktadır. Haşere İlaçlama Ankara ile günün her saati hizmet veren  Haşere İlaçlama Ankara şirketimiz, Ankara’da ilaçlama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla garantili ve şekilde sunmaktadır.


Haşere ilaçlama Ankara şubemizce Alman hamam böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi fındık faresi, kene, Amerikan hamam böceği, bit, pire, çiyan, akrep, hamam böceği, yılan, yaban arısı, tespih böceği, kırkayak, tahta kurusu, kalorifer böceği, tahta kurdu, ağaç kurdu, danaburnu, fare, örümcek, kırkayak, oryantal hamam böceği, kara fatma, çıyan ilaçlama hizmetlerimiz ucuz fiyatlar ile profesyonelce uygulanmaktadır.

Haşere İlaçlama Ankara şirketimizin ilaçlama fiyatları tüm semtler için aynı olup, en ucuz ilaçlama fiyatları ile hizmet verilmektedir.


Haşere İlaçlama Ankara 'da hizmet verdiğimiz bölgeler;
Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, 100.Yıl Ankara, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Keçiören Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, , Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Natoyolu mamak, Abidinpaşa Ankara, Cebeci, Pursaklar Ankara, Demetevler Ankara, Batıkent Ankara, Çakırlar Batıkent, Eryaman Ankara, İvedik Organize Sanayi, Ostim Ankara, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Ulus Ankara, mamak hüseyingazi, Mamak Karapürçek, Altındağ Ankara, Siteler Ankara, Gaziosmanpaşa Çankaya, Aydınlıkevler Ankara, Keçiören Esertepe, Batıkent Ankara

İlaçlama gelişigüzel yapılmaması gereken, bilgi ve tecrübe gerektiren fenni bir iştir. Merdiven altı firmaların yaptıkları yanlış uygulamaların çevre ve insan sağlığını tehlikeye sokabilir. Fabrikalar, gıda üreticileri, siteler, bahçeler, evler ve işyerleri ilaçlama – dezenfekte uygulamalarını aksatmadan yaptırmalıdır. Bireysel olarak yapılmaya çalışılan böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarının lokal çözümlerden öteye geçemeyeceği için istenilen düzeyde somut bir netice alınamamaktadır. Haşereler, kemirgenler ve çeşitli parazitler tüm ortamlarda çok hızlı üreyebildikleri için daha oluşmadan yapılan ilaçlamalar ve dezenfekte uygulamaları ortamların hijyenik olmasını sağlayarak zararlı canlıların barınmalarını engelleyecektir. Örneğin kemirgenler için belli aralıklarla konulan istasyon sistemleri sayesinde kemirgenlerin girdiği noktaların tespitine yardımcı olur ve devamlılığını engeller. Belli aralıklarda bu istasyonların kontrolleri sağlanır. Her haşere için ayrı uygulama ve ayrı ilaç mevcut olup, haşereyi iyice tanıyıp yanlış uygulamalardan kaçınmalıdır. İlaçlama sonrası mekanın temiz ve steril olmasına özen gösterilmeli, varsa çatlaklar, delikler ve dışarıya açılan çıkışlar izole edilmelidir. Ayrıca kapı önlerinde bulunan çöp konteynırlarının açık kalması haşere ve kemirgenlerin üremesi ve beslenmesi için zemin oluşturmaktadır.Son gelişen ilaçlarla artık mekanınızı boşaltmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarınızı yapmaktayız. Böcek gelişimi yaz kış olarak ayrılmamaktadır. Bu nedenle her zaman böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarına gereksinim duyabilirsiniz. Böyle bir ihtiyaç durumunda, her türlü haşere ve kemirgen ilaçlamalarınız ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen uzmanlarımıza danışınız.
Fabrikalar, siteler, apartmanlar, oteller, mağazalar, kafeler, hastaneler, plazalar, fırınlar, okullar, bahçeler, yolcu ve yük gemileri, araçlar, evler. Tüm iç ve dış mekânlarda ihtiyaca yönelik çeşitli hizmetler verilmektedir. Kurumsal firmaların düzenli yaptırması gereken periyodik ilaçlamalar için ilaçlama karnesi açılıp kurumla yasal senelik sözleşme yapılır.
İlaçlamanın yanı sıra kurumlara ve evlere sunulan hizmetler arasında temizlik ve dezenfektasyon hizmetlerimiz de mevcuttur. Temizlik, dezenfektasyon 140°C buharlı hijyen ile gözle görülen ve / veya görünmeyen tüm zararlılardan mekanınızı arındırabilirsiniz. Bu hizmetleri tek tek tercih edebileceğiniz gibi paket programlar halinde daha uygun fiyatlarla da yaptırabilirsiniz. Bu konuda çağrı merkezlerimizden detaylı bilgi alabilir ve keşif için taleplerinizi iletebilirsiniz. Keşifler aynı gün içinde yerine getirilir.
Müşteri memnuniyetinin her şeyden üstün olduğu firmamızda, yılın 365 günü ve 24 saati garantili hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif hizmetiyle sorunu tespit edip, evlerden fabrikalara, okullardan hastanelere kadar birçok mekânda çeşitli ilaçlama yöntem ve çözümleri sunmaktayız. Bu ilaçlama yöntemlerini müşterilerimizle paylaşıp, gerekli uygulamaları yapmaktayız. Tüm hizmetlerin sıkı takibini yapmakta ve kurumsal firmalara yapılan periyodik uygulamalar ile diğer bireysel uygulamalara kalıcı çözümler üretmekteyiz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı, insan sağlığını ve evcil hayvanların sağlığını olumsuz etkilemeyen bitkisel ağırlıklı ilaçlardır. Koku, tortu, leke yapmaz ivedi temizlik gerektirmez.
Ultrasonik haşere kemirgen ve tüm hayvan kontrol cihazlarımız ise 3D Ses sistemi yayılan seste derinlik oluşturma teknolojisidir, sesin ortamı sarmalıyıcı etkisi vardır.

Ortamınıza kurulduğu andan itibaren bütün alanı sarmalayan ve birbirini takip eden değişken frekans tekniği ile seste derinlik yaratmasının yanı sıra asla bağışıklık yapmayan özel bir yazılıma sahiplerdir. Sesleri benzerlerinden farklı olarak sadece dairesel dağıtmaz, ses geriden ileri, yukardan aşağıya ve dairesel olarak üç farklı boyutta ortama dağıtılarak daha hızlı ve daha iyi sonuç alınır.
Mikro, sonik, ultrasonik frekans yayarak yaşam alanlarınızda hastalık sebebi olan tüm zararlılara 3d ses teknolojisi ile mekandan uzaklaştırır ve zararlıların insanlarla temasını keser kovucular ile ilgili en etkin cihazlardır. Kemirgenler haşereler ve tüm zararlılar frekansa alışmasını önlemek için farklı boyut ve hacimlerde değişken ses sistemli 3D 24 khz 62 khz arası sonik sesler yayarlar. Çalıştığında yaymış olduğu değişken sonik sesler insan, evcil hayvanlar ve elektronik eşyalara zarar vermezler. Haşeratın oluştuğu alanlarda sadece kurulum yapılması yeterlidir, eğer alan bölme olmayan depo ise bir adet cihaz alanınız birkaç bölümden oluşuyor ise orta noktaya bir adet 1000 m² ve üzeri ise lütfen uzmanımızdan yardım talep ediniz, çalışmaya başladığı andan itibaren etkili olarak yeni zararlı girişini keser alanda mevcut olan zararlıyı yavru ve yuva popülasyonuna göre bir ila dört hafta içerisinde temizler.
Kullanım alanları tüm iç ve dış mekanlar evler, işyerleri, ofisler, fırınlar, fabrikalar, oteller, restoranlar ve tüm sanayi alanlarıdır.
Teknik özellikler ultrasonik, sonik ve mikro etki alanları 0.50 ile 10.000 m² aralığı bağışıklığa karşı frekans tarama çalışma konumu 24 saat kesintisiz nitelik zehir, losyon, likit içermez sadece sonikdir.
Yan etkisi yoktur hedef canlıları etkiler insanlara ve evcil hayvanlara bir zararı yoktur.İnsanların yaşam alanlarında, istenmeyen haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bireysel yöntemlerle çare aramak çoğu zaman tehlikeli ve çevreye zararlı olabilir. Bu nedenlerden dolayı, profesyonel yardım almak, zararları önlediği gibi faydaları da artırır. Profesyonel ekibimiz, alanında eğitimli ve deneyimli olup, size özel öneriler sunarak, haşere ve kemirgenlerle ilgili sıkıntılarınızı en kısa sürede, titizlikle giderir.
Firmamız, mekanlarda ağır kokuların giderilmesi ve çıkmayan yağ, tortu ve kirlerden kolayca kurtulmanız için özel solüsyonlarıyla dezenfekte hizmeti de vermektedir.
Fiyatlandırma, mekanın metrekare olarak büyüklüğü, haşere ve kemirgen yoğunluğu, ilaçlamada kullanılacak malzeme ve ilaçlar olarak değişmekte ve mekana özel olarak yapılmaktadır.

Ankara İlaçlama
Apartman İlaçlama Keçiören Ankara 03123116611
Böcek İlaçlama Batıkent
Böcek İlaçlama Demetevler
Böcek İlaçlama Yenimahalle
Böcek İlaçlama Ostim
Böcek İlaçlama Abidinpaşa
Böcek İlaçlama Kızılay
Böcek İlaçlama Firmaları Ankara
Böçek İlaçlama Ulus-Ankara
Böcek İlaçlama Fiyatları Ankara
Böcek İlaçlama Ankara Yenimahalle
Böcek İlaçlama Ankara Çankaya
Böcek İlaçlama Ankara Mamak
Böcek İlaçlama Ankara
Haşere İlaçlama Ankara
Ankara Yenimahalle İlaçlama Firmaları
Apartman İlaçlama Ankara
Ankara Bahçelievler Böcek İlaçlama 0312 311 6611
DİĞER BAŞLIKLAR
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Ankara Kombi Servisi
0,015625 saniyede yüklendi